Више голова него гледалаца ПДФ Штампа Ел. пошта

15.05.2011 okrsaj na sredini02. децембар 2013.

Хоризонт Турново био је најубедљивији у мечевима 18.кола Прве фудбалске лиге Македоније. Славио је 4-0 против Ренове и поново је на врху табеле.

Металург је минимално славио (1-0) против Македоније ЂП, а стрелац је био Марко Симоновски, са пенала.

Шкендија и Пелистер одиграли су борбен меч у Тетову, по преораном терену – 0:0. Шкендија је имала више шанси, а Пелистер је ишчупао велики бод.

Брегалница је кикснула поново код куће, само реми са Еуромилком - 1:1. Гости су повели у 36.минуту голом Јашаровског, али су остали и са играчем мање (искључен Мицков) у 80.минуту, када је била досуђена и најстрожа казна за Брегалницу коју је материјализовао Горан Здравков. Играч утакмице био је ветеран, 43. годишњи Саша Илић голман Еуромилка.

Меч Гостивар - Вардар одложен је због снега.

Куриозитет кола свакако је меч, Работнички – Напредок који је завршен резултатом 4-3, али је упадљива изјава једног гостујућег фудбалера који је прокоментарисао да је на мечу било више голова него гледалаца! Запањујућа је чињеница да је на највећем спортском објакту у Македонији овај занимљив меч посматрало 30 љубитеља фудбала.

Табела: Х. Турново 31, Работнички 31, Пелистер 31, Вардар 30, Металург 29, Ренова 24, Еуромилк 22, Брегалница 22, Шкендија 22, Македонија ЂП 16, Напредок 13, Гостивар 11.